POOL A
Team Name
|
Score | Team Name | Score | Day/Time | Field | |
New London-Spicer | 6 | vs | Marshall Orange | 3 | FRI 3:15PM | SC1 |
Marshall Orange | 2 | vs | Alexandria | 11 | SAT 8:45AM | SC2 |
New London-Spicer | 13 | vs | Alexandria | 3 | SAT 12:30PM | IP1 |
POOL B
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Hutchinson | 7 | vs | Marshall Black | 8 | FRI 3:15PM | SC2 |
Marshall Black | 10 | vs | Westonka | 0 | SAT 8:45AM | IP1 |
Hutchinson | 30 | vs | Westonka | 1 | SAT 12:30PM | SC3 |
POOL C
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Minnewaska | 1 | vs | Litchfield | 2 | FRI 5:45PM | SC1 |
Litchfield | 5 | vs | Rogers | 7 | SAT 10:30AM | SC4 |
Minnewaska | 14 | vs | Rogers | 3 | SAT 2:15PM | SC2 |
POOL D
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Maple Lake | 5 | vs | Luverne | 3 | FRI 5:45PM | SC2 |
Luverne | 3 | vs | East Grand Forks | 8 | SAT 10:30AM | SC3 |
Maple Lake | 11 | vs | East Grand Forks | 1 | SAT 2:15PM | SC1 |
POOL E
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Owatonna | 2 | vs | Glencoe-Silver Lake Panthers | 7 | FRI 3:15PM | SC3 |
Glencoe-Silver Lake Panthers | 4 | vs | Burnsville Black | 4 | SAT 8:45AM | SC4 |
Owatonna | 2 | vs | Burnsville Black | 10 | SAT 12:30PM | SC1 |
POOL F
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Waite Park | 20 | vs | Maple River | 0 | FRI 3:15PM | SC4 |
Maple River | 8 | vs | Pierz | 11 | SAT 8:45AM | SC3 |
Waite Park | 7 | vs | Pierz | 6 | SAT 12:30PM | SC4 |
POOL G
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Holdingford | 11 | vs | Norwood Young America Raiders | 2 | FRI 5:45PM | SC3 |
Norwood Young America Raiders | 2 | vs | Stewartville | 5 | SAT 10:30AM | SC1 |
Holdingford | 13 | vs | Stewartville | 5 | SAT 2:15PM | SC4 |
POOL H
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Little Falls | 0 | vs | Fairmont Jr. Martins | 4 | FRI 5:45PM | SC4 |
Fairmont Jr. Martins | 8 | vs | Austin | 5 | SAT 12:30PM | SC2 |
Little Falls | 17 | vs | Austin | 3 | SAT 2:15PM | SC3 |
POOL I
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Sauk Rapids-Rice Storm | 8 | vs | Woodbury Royals | 4 | SAT 8:45AM | SC1 |
Woodbury Royals | 1 | vs | St. Michael-Albertville | 3 | SAT 10:30AM | SC2 |
Sauk Rapids-Rice Storm | 7 | vs | St. Michael-Albertville | 7 | SAT 2:30PM | IP1 |
“AA” CHAMPIONSHIP BRACKET
Game #
|
Team Name |
Score | Team Name | Score | |
1 | Glencoe-Silver Lake Panthers | 13 | vs | Hutchinson | 14 |
2 | East Grand Forks | 9 | vs | Pierz | 7 |
3 | Holdingford | 10 | vs | Fairmont Jr. Martins | 11 |
4 | Maple Lake | 10 | vs | Alexandria | 3 |
5 | Waite Park | 4 | vs | Litchfield | 5 |
6 | Minnewaska | 2 | vs | Little Falls | 6 |
7 | Burnsville Black | 8 | vs | St. Michael-Albertville | 9 |
8 | New London-Spicer | 8 | vs | Stewartville | 7 |
9 | Hutchinson | 10 | vs | Sauk Rapids-Rice Storm | 2 |
10 | East Grand Forks | 0 | vs | Marshall Black | 13 |
11 | Fairmont Jr. Martins | 9 | vs | Hutchinson | 0 |
12 | Maple Lake | 5 | vs | Litchfield | 2 |
13 | Little Falls | 3 | vs | Marshall Black | 4 |
14 | St. Michael-Albertville | 1 | vs | New London-Spicer | 10 |
15 | Fairmont Jr. Martins | 2 | vs | Maple Lake | 11 |
16 | Marshall Black | 2 | vs | New London-Spicer | 0 |
Championship | Maple Lake | 5 | vs | Marshall Black | 7 |
“A” CHAMPIONSHIP BRACKET
Game #
|
Team Name |
Score | Team Name | Score | |
1 | Marshall Orange | 5 | vs | Rogers | 9 |
2 | Luverne | 12 | vs | Maple River | 8 |
3 | Westonka | 7 | vs | Austin | 6 |
4 | Owatonna | 1 | vs | Norwood Young America Raiders | 2 |
5 | Rogers | 5 | vs | Woodbury Royals | 8 |
6 | Woodbury Royals | 2 | vs | Luverne | 3 |
7 | Westonka | 11 | vs | Norwood Young America Raiders | 5 |
Championship | Luverne | 7 | vs | Westonka | 5 |