POOL A
Team Name
|
Score | Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Norwood Young America Raiders | 6 | vs | New London-Spicer Wildcats | 5 | FRI 3:45PM | PC-F |
New London-Spicer Wildcats | 5 | vs | Tracy | 6 | SAT 8:00AM | PC-F |
Norwood Young America Raiders | 10 | vs | Tracy | 5 | SAT 10:15AM | C-3 |
POOL B
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Shakopee Red | 12 | vs | Osakis | 0 | FRI 3:45PM | PC-C |
Osakis | 4 | vs | LeSueur-Henderson | 5 | SAT 8:00AM | PC-C |
Shakopee Red | 11 | vs | LeSueur-Henderson | 3 | SAT 10:15AM | F-8 |
POOL C
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Alexandria Cardinals Red | 15 | vs | Royalton | 3 | FRI 1:45PM | PC-C |
Royalton | 8 | vs | Crookston | 9 | SAT 10:00AM | PC-J |
Alexandria Cardinals Red | 16 | vs | Crookston | 2 | SAT 10:15AM | F-9 |
POOL D
Team Name
|
Score | Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Annandale | 0 | vs | Willmar | 3 | FRI 1:45PM | PC-F |
Willmar | 12 | vs | Chaska | 1 | SAT 8:00AM | C-1 |
Annandale | 18 | vs | Chaska | 0 | SAT 12:00PM | F-9 |
POOL E
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Litchfield | 14 | vs | Jackson | 2 | FRI 3:45PM | PC-J |
Jackson | 11 | vs | Highland White, St. Paul | 1 | SAT 8:00AM | C-3 |
Litchfield | 17 | vs | Highland White, St. Paul | 6 | SAT 12:00PM | F-8 |
POOL F
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Hutchinson | 16 | vs | East Grand Forks | 5 | FRI 5:45PM | PC-F |
East Grand Forks | 4 | vs | KMS Saints, Brooten | 7 | SAT 8:00AM | F-8 |
Hutchinson | 10 | vs | KMS Saints, Brooten | 5 | SAT 12:00PM | C-3 |
POOL G
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Aitkin | 7 | vs | Howard Lake-Waverly | 3 | FRI 5:45PM | PC-C |
Howard Lake-Waverly | 1 | vs | Rochester Teal | 9 | SAT 8:00AM | F-9 |
Aitkin | 6 | vs | Rochester Teal | 4 | SAT 12:00PM | C-1 |
POOL H
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Northrop | 5 | vs | Lakeville North | 6 | FRI 5:45PM | PC-J |
Lakeville North | 6 | vs | Marshall | 3 | SAT 10:15AM | C-1 |
Northrop | 4 | vs | Marshall | 14 | SAT 2:00PM | F-9 |
“AA” CHAMPIONSHIP BRACKET
Game #
|
Team Name |
Score | Team Name | Score | |
1 | Norwood Young America | 9 | vs | Lakeville North | 3 |
2 | Annandale | 3 | vs | Litchfield | 2 |
3 | Shakopee Red | 5 | vs | Aitkin | 6 |
4 | Alexandria Red | 3 | vs | Hutchinson | 1 |
5 | Norwood Young America | 7 | vs | Annandale | 4 |
6 | Aitkin | 3 | vs | Alexandria Red | 4 |
Championship | Norwood Young America | 5 | vs | Alexandria Red | 4 |
“A” CHAMPIONSHIP BRACKET
Game #
|
Team Name |
Score | Team Name | Score | |
1 | Northrop | 18 | vs | Tracy | 2 |
2 | Jackson | 15 | vs | Willmar | 2 |
3 | Rochester Teal | 3 | vs | LeSueur-Henderson | 4 |
4 | KMS Saints | 23 | vs | Crookston | 0 |
5 | Northrop | 13 | vs | Jackson | 6 |
6 | LeSueur-Henderson | 10 | vs | KMS Saints | 5 |
Championship | Northrop | 12 | vs | LeSueur-Henderson | 11 |
CONSOLATION BRACKET
Game #
|
Team Name |
Score | Team Name | Score | |
1 | New London-Spicer | 10 | vs | Marshall | 1 |
2 | Chaska | 6 | vs | Highland White | 3 |
3 | Osakis | 8 | vs | Howard Lake-Waverly | 5 |
4 | Royalton | 12 | vs | East Grand Forks | 19 |
5 | New London-Spicer | 9 | vs | Chaska | 4 |
6 | Osakis | 8 | vs | East Grand Forks | 7 |
Championship | New London-Spicer | 7 | vs | Osakis | 6 |