POOL A
Team Name
|
Score | Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Glencoe-Silver Lake Panthers | 6 | vs | Morris | 6 | FRI 4:45PM | I-2 |
Morris | 15 | vs | Parkway Pirates, St. Paul | 2 | SAT 8:15AM | S-2 |
Glencoe-Silver Lake Panthers | 5 | vs | Parkway Pirates, St. Paul | 4 | SAT 12:45PM | S-1 |
POOL B
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Belle Plaine Tigers | 0 | vs | Annandale A’s | 9 | FRI 4:45PM | S-2 |
Annandale A’s | 3 | vs | Marshall Tigers | 1 | SAT 8:15AM | I-2 |
Belle Plaine Tigers | 8 | vs | Marshall Tigers | 7 | SAT 12:45PM | I-1 |
POOL C
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Redwood Falls | 10 | vs | Hutchinson | 7 | FRI 4:45PM | S-1 |
Hutchinson | 19 | vs | Austin Stars | 1 | SAT 8:15AM | I-1 |
Redwood Falls | 13 | vs | Austin Stars | 0 | SAT 12:45PM | I-2 |
POOL D
Team Name
|
Score | Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Willmar Thunder | 2 | vs | RTR Knights, Balaton | 4 | FRI 4:45PM | I-1 |
RTR Knights, Balaton | 9 | vs | Fergus Falls | 5 | SAT 8:15AM | S-1 |
Willmar Thunder | 12 | vs | Fergus Falls | 6 | SAT 12:45PM | S-2 |
POOL E
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Fridley Fight’n’ Tigers | 4 | vs | Woodbury | 2 | FRI 6:45PM | I-1 |
Woodbury | 9 | vs | Waite Park | 4 | SAT 10:30AM | S-1 |
Fridley Fight’n’ Tigers | 17 | vs | Waite Park | 2 | SAT 3:00PM | S-2 |
POOL F
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Prior Lake Gold | 4 | vs | Westonka White Hawks | 10 | FRI 6:45PM | S-1 |
Westonka White Hawks | 10 | vs | PRBA Cyclones, Osakis | 6 | SAT 10:30AM | S-2 |
Prior Lake Gold | 10 | vs | PRBA Cyclones, Osakis | 9 | SAT 3:00PM | S-1 |
POOL G
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Rosemount Irish | 3 | vs | Mayer Knights | 9 | FRI 6:45PM | S-2 |
Mayer Knights | 2 | vs | Albany Diamond Dawgs | 5 | SAT 10:30AM | I-1 |
Rosemount Irish | 4 | vs | Albany Diamond Dawgs | 15 | SAT 3:00PM | I-2 |
POOL H
Team Name
|
Score
|
Team Name | Score | Day/Time | Field | |
Kasson-Mantorville | 1 | vs | Rockford Rockets | 11 | FRI 6:45PM | S-3 |
Rockford Rockets | 4 | vs | Alexandria Cardinals Red | 3 | SAT 10:30AM | I-2 |
Kasson-Mantorville | 5 | vs | Alexandria Cardinals Red | 3 | SAT 3:00PM | I-1 |
“AA” CHAMPIONSHIP BRACKET
Game #
|
Team Name |
Score | Team Name | Score | |
1 | Morris | 14 | vs | Rockford Rockets | 4 |
2 | RTR Knights | 4 | vs | Fridley Fight’n’ Tigers | 7 |
3 | Annandale A’s | 4 | vs | Redwood Falls | 0 |
4 | Albany Diamond Dawgs | 18 | vs | Westonka White Hawks | 12 |
5 | Morris | 7 | vs | Fridley Fight’n’ Tigers | 4 |
6 | Annandale A’s | 10 | vs | Albany Diamond Dawgs | 0 |
Championship | Morris | 2 | vs | Annandale A’s | 13 |
“A” CHAMPIONSHIP BRACKET
Game #
|
Team Name |
Score | Team Name | Score | |
1 | Glencoe-Silver Lake | 7 | vs | Kasson-Mantorville | 5 |
2 | Willmar | 16 | vs | Woodbury | 6 |
3 | Belle Plaine | 4 | vs | Hutchinson | 12 |
4 | Mayer | 11 | vs | Prior Lake | 7 |
5 | Glencoe-Silver Lake | 6 | vs | Willmar | 11 |
6 | Hutchinson | 9 | vs | Mayer | 5 |
Championship | Willmar | 9 | vs | Hutchinson | 1 |
CONSOLATION BRACKET
Game #
|
Team Name |
Score | Team Name | Score | |
1 | Parkway Pirates | 9 | vs | Alexandria | 12 |
2 | Fergus Falls | 2 | vs | Waite Park | 4 |
3 | Marshall | 2 | vs | Austin Stars | 0 |
4 | Rosemount | 13 | vs | Osakis | 5 |
5 | Alexandria | 11 | vs | Waite Park | 1 |
1 | Marshall | 2 | vs | Rosemount | 5 |
Championship | Alexandria | 5 | vs | Rosemount | 8 |